Αθήνα

18 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γη της ελιάς: Το twitter «υποκλίθηκε» στη Λυδία Κονιόρδου – «Το καλύτερο φινάλε επεισοδίου»

LIFESTYLE

Ξέσπασε η Έλενα Κρεμλίδου: «Ό,τι θέλω θα βάλω στο μ@@@@ μου- Δικό μου είναι» (BINTEO)

Απάντηση σε έναν χρήστη στο tik tok, έδωσε η Έλενα Κρεμλίδου.

«Πάω στοίχημα και με μαύρους» ήταν το ρατσιστικό σχόλιο του εν λόγω σχολιαστή σε βίντεο της Έλενας Κρεμλίδου, για να πάρει την αποστομοτική απάντηση από την γνωστή και ως Μαριπόζα.

«Ότι θέλω θα βάλω στο μνι μου. Δικό μου είναι» του απάντησε χαρακτηριστικά.

Δείτε το σχετικό βίντεο:

Ροή Ειδήσεων

15/10/2021 | 23:46

Oλυμπιακός – Ζαλγκίρις 83-68: Ένα ημίχρονο ήταν αρκετό…

15/10/2021 | 23:40

The Bachelor: Ιζαμπέλα και Γιώτα έριξαν το «κράξιμο» του αιώνα στςι υπόλοιπες παίκτριες (ΒΙΝΤΕΟ)

15/10/2021 | 23:15

Στέφανος Τσιτσιπάς: «Ξέσπασε»… ξανά στη ρακέτα του κατά τη διάρκεια του προημιτελικού στο Indian Wells (vid)

15/10/2021 | 22:57

The Bachelor: Η… πανούργα Αθηνά βρήκε τρόπο να κάνει το ομαδικό ραντεβού, ατομικό! (vid)

15/10/2021 | 22:49

Νέα επίδειξη ισχύος από τον Ερντογάν – Απειλεί με εισβολή στη Συρία

15/10/2021 | 22:41

Εμβόλιο Johnson & Johnson: Πότε συστήνουν οι ειδικοί να γίνει δεύτερη δόση

15/10/2021 | 22:37

Τραγωδία στη Θεσσαλονίκη: Νεκρός 59χρονος που παρασύρθηκε από ΙΧ κατεβαίνοντας από λεωφορείο

15/10/2021 | 22:34

Νίκος Μπάρκουλης: Δείτε την πανέμορφη σύντροφό του- Είναι τραγουδίστρια (ΦΩΤΟ)

15/10/2021 | 22:27

Πάρης Σκαρτσολιάς: Η εξομολόγηση για την απώλεια του πατέρα του – «Τα όργανά του έσβηναν ένα ένα…»

15/10/2021 | 22:16

Κέρκυρα: Κρατούμενος επιτέθηκε σε διασώστη του ΕΚΑΒ με σιδερένια σχάρα από φρεάτιο

15/10/2021 | 22:11

Κακοκαιρία: Στο έλεος του «Μπάλλου» η Βόρεια Ελλάδα – Εγκλωβίστηκαν οδηγοί, πλημμύρισαν σπίτια (vid)

15/10/2021 | 22:03

Θεσσαλονίκη: Συγκλονίζει 74χρονος που πήδηξε σε μπαλκόνι από την οροφή αυτοκίνητου για να σωθεί από χείμαρρο (ΒΙΝΤΕΟ)

15/10/2021 | 21:52

Φώφη Γεννηματά: Θα παραμείνει και το Σαββατοκύριακο στο νοσοκομείο

15/10/2021 | 21:52

Γερμανία: Το SPD ανοίγει πρώτο τον δρόμο για τις διαπραγματεύσεις σχηματισμού κυβερνητικού συνασπισμού με Πράσινους και Φιλελεύθερους

15/10/2021 | 21:38

Κακοκαιρία Μπάλλος: Πλημμύρισε το νυχτερινό κέντρο, στο οποίο εμφανίζονται Πανταζής – Αδαμαντίδης
Γη της ελιάς: Το twitter «υποκλίθηκε» στη Λυδία Κονιόρδου – «Το καλύτερο φινάλε επεισοδίου»
Η απάντησή της Καρύδη για το «ερωτικό βοήθημα»: «Όλοι είδαν αλλιώς κάτι που τόσο καιρό έβλεπαν κανονικό, επειδή κάποιος τους το υπέδειξε»
Δημήτρης Λάλος: Με την πανέμορφη σύζυγο του στο Ηρώδειο (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Μαραβέγιας – Σωτηροπούλου: Το φωτογραφικό άλμπουμ του γάμου τους – Οι νέες υπέροχες φωτογραφίες της νύφης
Πικραμένος ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος: «Δεν είδα τον γιο μου να μεγαλώνει – Δούλευα πολλές ώρες»
Επέστρεψε στην τηλεόραση ο Τέρενς Κουίκ- Δείτε σε ποιο κανάλι