Αθήνα

21 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Δέσποινα Βανδή – Βασίλης Μπισμπίκης: Είναι ζευγάρι; (ΦΩΤΟ)

LIFESTYLE

Ξέσπασε ο Γιώργος Κωνσταντίνου: «Σήμερα πουλάει μόνο το βιβλίο ενός Ντάνου από το “Survivor”» (vid)

Συνέντευξη στη «Real Life» παραχώρησε ο Γιώργος Κωνσταντίνου, ο οποίος μίλησε για την καριέρα του, για το μιούζικαλ..

Στην παράσταση που πρωταγωνιστεί, των Μιχάλη Ρέππα και Θανάση Παπαθανασίου, υπάρχουν ίντριγκες, πάθη, απιστίες και κόντρες.

«Ξέρεις ποιο είναι το αστείο; Ότι αυτά τα έζησα εγώ μέσα στο πλατό εκείνη την εποχή! Να κλέβει ο ένας τη γυναίκα του άλλου, να επιβάλλονται άτομα μέσα από… κρεβάτια, να στήνονται ίντριγκες κ.λ.π.», είπε.

Δεν έγραψε, όμως, γι’ αυτά στο αυτοβιογραφικό του βιβλίο που έχει τίτλο «Showtime» και κυκλοφορεί από τις εκδόσεις IANOS.

Γιατί; Όπως είπε ο ίδιος: «Δεν θα το έκανα ποτέ αυτό. Το θεωρώ φθηνό και γελοίο να πουλάς όσα έχεις ζήσει στην προσωπική σου ζωή ή όσα γνώρισες μέσα από παρέες. Να εκθέσω ανθρώπους; Ποτέ. Ίσως γι’ αυτό δεν πούλησε το βιβλίο μου αυτό.
Ρώτησα τον εκδότη μου τι πουλάει και μου έδειξε το βιβλίο ενός Ντάνου από το «Survivor». Σήμερα, μόνο ο Ντάνος πουλάει, άρα γιατί να ξαναγράψω και ας έχω πολλά να καταθέσω. Δεν γράφω άλλο!».

Δείτε το απόσπασμα

Ροή Ειδήσεων

28/09/2021 | 23:46

Η Ρούλα Κορομηλά έκανε την 3η δόση του εμβολίου! «Η ‘’καυτή Αρμένικη βίζιτα’’ του πυρετού καλά κρατεί…»

28/09/2021 | 23:35

ΠΟΥ: Συμβουλές για σχολεία και οικογένειες

28/09/2021 | 23:31

Αντίστροφη μέτρηση για «μίνι lockdown» στην Θεσσαλονίκη – Προβληματισμός και για τη Λάρισα

28/09/2021 | 23:14

Πιερία: Συναγερμός για τη διαρροή επικίνδυνου χημικού υλικού στην Ε.Ο. Θεσσαλονίκης-Αθήνας

28/09/2021 | 23:08

Μυρτώ της Πάρου: «Αν είχαμε τους πόνους που νιώθει, δεν θα αντέχαμε»-Συγκλονίζει η μητέρα της (vid)

28/09/2021 | 22:51

Κλέλια Ανδριολάτου: Η «Μούσα» του Παπακαλιάτη «ανάβει φωτιές» με το μαγιό της, αποχαιρετώντας το καλοκαίρι

28/09/2021 | 22:51

Άγριες Μέλισσες – Επόμενα επεισόδια: Ο Κωνσταντής στο νοσοκομείο σε σοβαρή κατάσταση

28/09/2021 | 22:40

Απάντηση-«καρφί» Ντόρας σε Σαμαρά! «Όποτε η παράταξή μας διευρύνθηκε, έγινε κυβέρνηση»

28/09/2021 | 22:38

GNTM: «Αντιδράσεις» για την φωτογράφιση Κωνσταντίνου & Ντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 22:23

Ο Άκης Τσελέντης δάκρυσε στον «αέρα» για τον σεισμό στην Κρήτη και ο Ευαγγελάτος του έλεγε «μπράβο»! (vid)

28/09/2021 | 22:18

Βόλος: Θλιβερό θέαμα με … κοινό – Κλωτσιές και μπουνιές μεταξύ ανήλικων κοριτσιών (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 22:04

Νέο τζακ ποτ στο Τζόκερ και τουλάχιστον 3,3 εκατ. ευρώ στην επόμενη κλήρωση-Οι αριθμοί που κληρώθηκαν την Τρίτη 28/09

28/09/2021 | 21:56

Τζούλια Νόβα: Τι είπε για την αναφορά Κουτσούμπα στο πρόσωπό της για τη μπλούζα της με το σφυροδρέπανο (vid)

28/09/2021 | 21:48

Σασμός: Δεν υπολογίζουν κανέναν! – Το πρώτο καυτό φιλί ανάμεσα σε Μαθιό – Βασιλική

28/09/2021 | 21:47

Οδυσσέας Παπασπηλιόπουλος: Τρομερά καλογυρισμένη δουλειά οι «Άγριες Μέλισσες» (vid)
Δέσποινα Βανδή – Βασίλης Μπισμπίκης: Είναι ζευγάρι; (ΦΩΤΟ)
Γάμος Άκη Πετρετζίκη: Χόρευε αγκαλιά με την Κωνσταντίνα Παπαμιχαήλ το «I love you baby»
«Κακός χαμός» στο Πρωινό για Βανδή και Μπισμπίκη: «Γιατί δεν φιλτράρεις αυτά που λες;»
Τηλεθέαση: Oι Άγριες Μέλισσες έφεραν τα πάνω κάτω στην prime time – Ποιο πρόγραμμα κατέκτησε την πρωτιά
The2night Show: Ξετρέλανε τους τηλεθεατές ο μικρός «Σέργιος» ως συμπαρουσιαστής του Αρναούτογλου
Σασμός: Τι θα συμβεί όταν Καλλιόπη και Μαρίνα θα συναντηθούν στο νεκροταφείο