Χριστίνα Μπόμπα: To τρυφερό μήνυμα στον… survivor Σάκη Τανιμανίδη στον Αγίο Δομίνικο! | TheCaller Χριστίνα Μπόμπα: To τρυφερό μήνυμα στον... survivor Σάκη Τανιμανίδη στον Αγίο Δομίνικο! - TheCaller

Αθήνα

26 oC

αραιές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Θα περάσουμε το υπόλοιπο της ζωής μας διασφαλίζοντας ότι θα αποδοθεί δικαιοσύνη» – Ο πατέρας της Κάρολαϊν «σπάει» τη σιωπή του

LIFESTYLE

Χριστίνα Μπόμπα: To τρυφερό μήνυμα στον… survivor Σάκη Τανιμανίδη στον Αγίο Δομίνικο!

Στην Ελλάδα επέστρεψε πριν από λίγες μέρες η γοητευτική σύντροφος του Σάκη Τανιμανίδη, Χριστίνα Μπόμπα, εξαιτίας ενός πρόσφατου τραυματισμού της.

Στην Ελλάδα επέστρεψε πριν από λίγες μέρες η γοητευτική σύντροφος του Σάκη Τανιμανίδη, Χριστίνα Μπόμπα, εξαιτίας ενός πρόσφατου τραυματισμού της.

Η Χριστίνα είχε ακολουθήσει τον αγαπημένο της Σάκη στον Άγιο Δομίνικο, όπου βρίσκεται τους τελευταίους μήνες για τις ανάγκες της παρουσίασης του τηλεοπτικού φαινομένου Survivor.

Η όμορφη Χριστίνα θέλησε να μοιραστεί με τους φίλους της στο Instagram ένα τρυφερό στιγμιότυπο με τον σύντροφο της, από παλαιότερη φωτογράφιση τους, με το σχόλιο «Μου λείπεις ήδη».

View this post on Instagram

#missyoualready @sakiswp ❤️

A post shared by Christina Bompa Tanimanides (@chrismpo) on

Επίσης, σε μια ακόμη πρόσφατη φωτογραφία της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram την βλέπουμε μαζί με την Σόφη Πασχάλη σε στάσεις γιόγκα.

Ροή Ειδήσεων

23/06/2021 | 00:41

25 χρόνια χωρίς τον Ανδρέα: 50+2 ιστορίες για τη ζωή και το έργο του

22/06/2021 | 23:59

Euro 2020- Κροατία-Σκωτία 3-1: Στην επόμενη φάση οι Κροάτες με “μαέστρο” Μόντριτς! (vids)

22/06/2021 | 23:55

Euro 2020: Αγγλία-Τσεχία 1-0: Πρωτιά και πρόκριση για τους Άγγλους-Πέρασαν και οι Τσέχοι (vids)

22/06/2021 | 23:40

Εμβολιασμός & διαταραχές περιόδου: Υπάρχει σχέση;

22/06/2021 | 23:36

Γερμανικό πείραμα: 1.200 ευρώ μισθός άνευ υποχρέωσης!

22/06/2021 | 23:27

Πετράλωνα: Συνελήφθη ο βιαστής της 50χρονης καθαρίστριας

22/06/2021 | 23:11

Σταύρος Μπαλάσκας: Επίθεση με μπογιές στο σπίτι του συνδικαλιστή αστυνομικού

22/06/2021 | 23:03

Survivor – Μαριαλένα σε Σάκη: Σε ψήφισε ο Κόρο επειδή είσαι ο καλύτερος εδώ μέσα! (vid)

22/06/2021 | 22:48

Γλυκά Νερά: «Απουσιάζουν οι ενδείξεις ενοχής μου-Τίποτα προσχεδιασμένο» – Η απίστευτη απολογία του 32χρονου

22/06/2021 | 22:28

Γλυκά Νερά: «Ένα κίνητρο υπάρχει για τη δολοφονία, θα το βρει η Αστυνομία», λέει ο δικηγόρος της οικογένειας της Κάρολαϊν

22/06/2021 | 22:05

Τζόκερ: Νέο διπλό τζακ ποτ -Δείτε τους τυχερούς αριθμούς που κληρώθηκαν

22/06/2021 | 21:58

Στην ίδια πτέρυγα των φυλακών με τον Φουρθιώτη ο 32χρονος πιλότος – Με ποιους θα είναι στο κελί

22/06/2021 | 21:32

Λεωφόρος Συγγρού: Άγνωστος ανέβηκε στον 8ο όροφο κτιρίου και έπεσε στο κενό (vid)

22/06/2021 | 21:11

Εξώδικο Παρασκευόπουλου σε Ρωμανό για τα περί αποφυλάκισης του 35χρονου βιαστή στα Πετράλωνα

22/06/2021 | 20:52

Η Μαριάννα Λάτση σε μια σπάνια φωτογραφία με τον πατέρα της το 1973
Βαρύ πένθος για τον Στέλιο Ρόκκο – Πέθανε ξαφνικά ο αδερφός του
Γλυκά Νερά: «Είναι ανατριχιαστική η φωτογραφία» – Η εικόνα από την κηδεία που συγκλόνισε το Πρωινό
Εσπευσμένα στο νοσοκομείο ξανά η Σοφία Βόσσου
Αιμίλιος Χειλάκης: O Ανδρέας Παπανδρέου μου άφηνε ολόκληρο μηνιάτικο σε… πουρμπουάρ (vid)
Λάκης Λαζόπουλος: Eσπευσμένα στο νοσοκομείο – Ερευνάται αν υπήρξε παρενέργεια από το εμβόλιο
Survivor: Αυτός κέρδισε την πρώτη ασυλία της εβδομάδας – Ποιον έβγαλε στον «τάκο» (vid)