Υπάρχει και το… Survivor! Πρώτη στον τελικό η Κατερίνα Δαλάκα (ΒΙΝΤΕΟ) | TheCaller Υπάρχει και το… Survivor! Πρώτη στον τελικό η Κατερίνα Δαλάκα (ΒΙΝΤΕΟ) - TheCaller

Αθήνα

26 oC

αραιές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Θα περάσουμε το υπόλοιπο της ζωής μας διασφαλίζοντας ότι θα αποδοθεί δικαιοσύνη» – Ο πατέρας της Κάρολαϊν «σπάει» τη σιωπή του

LIFESTYLE

Υπάρχει και το… Survivor! Πρώτη στον τελικό η Κατερίνα Δαλάκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Λίγο πριν ολοκληρωθεί το Survivor για φέτος και ενώ πλησιάζει ο μεγάλος τελικός...

Οι τέσσερις Έλληνες παίκτες ρίχτηκαν στον στίβο μάχης, διεκδικώντας ο καθένας μια θέση στον μεγάλο τελικό. Η αγωνία των παικτών είχε φτάσει στο όριο κατάρρευσης, καθώς το αγώνισμα τα είχε όλα και η κούραση ήταν μεγάλη.

Ωστόσο, η Κατερίνα Δαλάκα, κατάφερε να ξεπεράσει όλες τις αντίξοες συνθήκες και να κερδίσει μία θέση στον τελικό του Survivor.

https://www.youtube.com/watch?v=kks6c-qReyY

Πηγή: Zappit.gr

Ροή Ειδήσεων

23/06/2021 | 00:41

25 χρόνια χωρίς τον Ανδρέα: 50+2 ιστορίες για τη ζωή και το έργο του

22/06/2021 | 23:59

Euro 2020- Κροατία-Σκωτία 3-1: Στην επόμενη φάση οι Κροάτες με “μαέστρο” Μόντριτς! (vids)

22/06/2021 | 23:55

Euro 2020: Αγγλία-Τσεχία 1-0: Πρωτιά και πρόκριση για τους Άγγλους-Πέρασαν και οι Τσέχοι (vids)

22/06/2021 | 23:40

Εμβολιασμός & διαταραχές περιόδου: Υπάρχει σχέση;

22/06/2021 | 23:36

Γερμανικό πείραμα: 1.200 ευρώ μισθός άνευ υποχρέωσης!

22/06/2021 | 23:27

Πετράλωνα: Συνελήφθη ο βιαστής της 50χρονης καθαρίστριας

22/06/2021 | 23:11

Σταύρος Μπαλάσκας: Επίθεση με μπογιές στο σπίτι του συνδικαλιστή αστυνομικού

22/06/2021 | 23:03

Survivor – Μαριαλένα σε Σάκη: Σε ψήφισε ο Κόρο επειδή είσαι ο καλύτερος εδώ μέσα! (vid)

22/06/2021 | 22:48

Γλυκά Νερά: «Απουσιάζουν οι ενδείξεις ενοχής μου-Τίποτα προσχεδιασμένο» – Η απίστευτη απολογία του 32χρονου

22/06/2021 | 22:28

Γλυκά Νερά: «Ένα κίνητρο υπάρχει για τη δολοφονία, θα το βρει η Αστυνομία», λέει ο δικηγόρος της οικογένειας της Κάρολαϊν

22/06/2021 | 22:05

Τζόκερ: Νέο διπλό τζακ ποτ -Δείτε τους τυχερούς αριθμούς που κληρώθηκαν

22/06/2021 | 21:58

Στην ίδια πτέρυγα των φυλακών με τον Φουρθιώτη ο 32χρονος πιλότος – Με ποιους θα είναι στο κελί

22/06/2021 | 21:32

Λεωφόρος Συγγρού: Άγνωστος ανέβηκε στον 8ο όροφο κτιρίου και έπεσε στο κενό (vid)

22/06/2021 | 21:11

Εξώδικο Παρασκευόπουλου σε Ρωμανό για τα περί αποφυλάκισης του 35χρονου βιαστή στα Πετράλωνα

22/06/2021 | 20:52

Η Μαριάννα Λάτση σε μια σπάνια φωτογραφία με τον πατέρα της το 1973
Βαρύ πένθος για τον Στέλιο Ρόκκο – Πέθανε ξαφνικά ο αδερφός του
Γλυκά Νερά: «Είναι ανατριχιαστική η φωτογραφία» – Η εικόνα από την κηδεία που συγκλόνισε το Πρωινό
Εσπευσμένα στο νοσοκομείο ξανά η Σοφία Βόσσου
Αιμίλιος Χειλάκης: O Ανδρέας Παπανδρέου μου άφηνε ολόκληρο μηνιάτικο σε… πουρμπουάρ (vid)
Λάκης Λαζόπουλος: Eσπευσμένα στο νοσοκομείο – Ερευνάται αν υπήρξε παρενέργεια από το εμβόλιο
Survivor: Αυτός κέρδισε την πρώτη ασυλία της εβδομάδας – Ποιον έβγαλε στον «τάκο» (vid)