Αθήνα

19 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αννίτα Πάνια σε Βίσση: «Ένιωθα τόσο κομπλεξικά και χάλια στο γάμο μου με τον Νίκο Καρβέλα»

ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ

Κλειστός εκτάκτως ο αρχαιολογικός χώρος Ακρόπολης και Κλιτύων το Σάββατο

Το Υπουργείο Πολιτισμού και Αθλητισμού ανακοίνωσε ότι ο Αρχαιολογικός Χώρος Ακρόπολης και Κλιτύων θα παραμείνει εκτάκτως κλειστός για τους επισκέπτες το Σάββατο.

Πιο συγκεκριμένα, ο Αρχαιολογικός Χώρος Ακρόπολης και Κλιτύων θα παραμείνει εκτάκτως κλειστός για τους επισκέπτες το Σάββατο, 25 Σεπτεμβρίου 2021, από τις 17:30 και έως τη λήξη του ωραρίου, για λόγους ασφαλείας, στο πλαίσιο πραγματοποίησης ευρωπαϊκής δράσης, την οποία συντονίζει η Γενική Γραμματεία Αθλητισμού.

 

Ροή Ειδήσεων

22/10/2021 | 23:57

Ξεσπά η Καστρίτση κατά Πετρούνια! «Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί εθελοτυφλούν -Μιλάμε για κακοποιήσεις και ξυλοδαρμούς»

22/10/2021 | 23:46

«Καρφί» Σκορδά σε Σρόιτερ! «Δεν θέλω να ακούω τη γνώμη του κυρίου που έχει καταδικαστεί για σεξουαλικά εγκλήματα…» (vid)

22/10/2021 | 23:35

Στυλίδα: Χάθηκαν παππούς και εγγονός σε ορεινή περιοχή – Συναγερμός στην Πυροσβεστική

22/10/2021 | 23:10

Μαστοράκης για Αλεκ Μπάλντουιν: «Ίσως η σφαίρα τοποθετήθηκε επίτηδες στο όπλο» (vid)

22/10/2021 | 22:58

Έφη Κακαράντζουλα: Έριξε το βιτριόλι στην Ιωάννα και μετά ανέμελη έμπαινε σε ιστοσελίδες πορνό!

22/10/2021 | 22:49

Μέμος Μπεγνής: «Λέω τα πράγματα με το όνομα τους και αυτό μου έχει κοστίσει» (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 22:35

Άγριες Μέλισσες spoiler: Ο Ακύλας θέλει να σκοτώσει τον Κωνσταντή για τα μάτια της Ζωής

22/10/2021 | 22:07

Euroleague: Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε από την ΤΣΣΚΑ στην Μόσχα

22/10/2021 | 21:54

Σασμός – Επόμενα επεισόδια: Πώς ο Μαθιός θα γλιτώσει τη σύλληψη;

22/10/2021 | 21:47

Ημαθία: «Δεν είχε κάνει εμβόλιο, αυτό είναι που μας “τρώει”», λέει ο πατέρας του αστυνομικού που πέθανε από κορονοϊό

22/10/2021 | 21:32

Έξαλλος ο Άκης Τσελέντης γιατί αφαίρεσαν τα εικονίσματα από τα δωμάτια νοσηλείας! «Αίσχος, εδώ είναι Ελλάδα και όχι Μωαμεθανιστάν»

22/10/2021 | 21:23

Χαλκιδική: «Τα λεφτά σου έχουν κορονοϊό»-Πως εξαπάτησαν ηλικιωμένη και τής άρπαξαν 1.750 ευρώ

22/10/2021 | 21:13

Λιβαδειά: Βουτιά αυτοκίνητου σε γκρεμό 60 μέτρων – Ένας νεκρός και ένας τραυματίας (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 20:54

Άλεκ Μπάλντουιν: «Σοκ και θλίψη – Ραγίζει η καρδιά μου» – Καταγγελία πως ήταν αληθινή σφαίρα στο όπλο

22/10/2021 | 20:52

Πάπας Φραγκίσκος: «Το πρώτο Σαββατοκύριακο του Δεκεμβρίου θα επισκεφθώ την Ελλάδα και την Κύπρο»
Πέθανε ο σπουδαίος ζωγράφος και σκηνοθέτης Κυριάκος Κατζουράκης
Δέκα διάσημοι πίνακες – αριστουργήματα για το Φθινόπωρο
Σινεμά – Οι ταινίες της εβδομάδας: Ένας αγνώριστος Τζόνι Ντεπ, σικελική νοσταλγία και Γκαγκάριν
Εντίτα Γκρουμπέροβα: Πέθανε το «Αηδόνι της Σλοβακίας» σε ηλικία 74 ετών (vid)
Άναψε η Ολυμπιακή Φλόγα στην Αρχαία Ολυμπία
«Ένα σκοτεινό δωμάτιο 1967-1974»: Η παρουσίαση για το καινούργιο βιβλίο του Αλέξη Παπαχελά