Αθήνα

13 oC

αίθριος καιρός

Super League: Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα από την 7η έως την 15η αγωνιστική-Πότε θα γίνει το ντέρμπι!

Super League: Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα από την 7η έως την 15η αγωνιστική-Πότε θα γίνει το ντέρμπι!

Μετά τις μετατροπές στο πρόγραμμα του ελληνικού πρωταθλήματος, λόγω εκλογών και λόγω των παιχνιδιών των εθνικών ομάδων, η διοργανώτρια αρχή Σούπερ Λίγκα ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγωνιστικών από την 7η έως την 15η, καθώς και την ημερομηνία του μεγάλου ντέρμπι των «αιωνίων»!

[adsense]

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Πρόγραμμα 7ης αγωνιστικής

Σάββατο 17/10/2015      16:00     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Σάββατο 17/10/2015      18:15     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Σάββατο 17/10/2015      20:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

Κυριακή 18/10/2015       16:00     ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Κυριακή 18/10/2015       18:15     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 18/10/2015       18:15     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 18/10/2015       20:30     ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.

Δευτέρα 19/10/2015      17:15     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Πρόγραμμα 8ης αγωνιστικής

Σάββατο 24/10/2015      15:00     ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Σάββατο 24/10/2015      17:15     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 24/10/2015      19:30     Α.Ε.Κ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Κυριακή 25/10/2015       15:00     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 25/10/2015       17:15     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 25/10/2015       17:15     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

Κυριακή 25/10/2015       17:15     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 25/10/2015       19:30     Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Πρόγραμμα 9ης αγωνιστικής

Σάββατο 31/10/2015      15:00     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Σάββατο 31/10/2015      17:15     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Σάββατο 31/10/2015      19:30     ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 01/11/2015       15:00     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 01/11/2015       17:15     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Κυριακή 01/11/2015       17:15     SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 01/11/2015       19:30     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 02/11/2015      19:30     ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Πρόγραμμα 10ης αγωνιστικής

Σάββατο 07/11/2015      15:00     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 07/11/2015      17:15     ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

Σάββατο 07/11/2015      19:30     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 08/11/2015       15:00     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Κυριακή 08/11/2015       17:15     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

Κυριακή 08/11/2015       17:15     Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Κυριακή 08/11/2015       19:30     Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Δευτέρα 09/11/2015      19:30     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Πρόγραμμα 11ης αγωνιστικής

Σάββατο 21/11/2015      15:00     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Σάββατο 21/11/2015      17:15     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Σάββατο 21/11/2015     19:30     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 22/11/2015       15:00     Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 22/11/2015       17:15     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 22/11/2015       17:15     SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 22/11/2015       19:30     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 23/11/2015      19:30     ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Πρόγραμμα 12ης αγωνιστικής

Σάββατο 28/11/2015      15:00     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Σάββατο 28/11/2015      17:15     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Σάββατο 28/11/2015      19:30     ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 29/11/2015       15:00     Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 29/11/2015       17:15     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 29/11/2015       17:15     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ

Κυριακή 29/11/2015       19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Δευτέρα 30/11/2015      19:30     ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.

Πρόγραμμα 13ης αγωνιστικής

Σάββατο 05/12/2015      15:00     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Σάββατο 05/12/2015      17:15     SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 05/12/2015      19:30     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 06/12/2015       15:00     Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 06/12/2015       17:15     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Κυριακή 06/12/2015       17:15     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 06/12/2015       19:30     ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 07/12/2015      19:30     Α.Ε.Κ. - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Πρόγραμμα 14ης αγωνιστικής

Σάββατο 12/12/2015      15:00     ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Σάββατο 12/12/2015      17:15     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Σάββατο 12/12/2015      19:30     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.

Κυριακή 13/12/2015       15:00     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 13/12/2015       17:15     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Κυριακή 13/12/2015       17:15     SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ

Κυριακή 13/12/2015       19:30     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Δευτέρα 14/12/2015      19:30     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

Πρόγραμμα 15ης αγωνιστικής

Σάββατο 19/12/2015      15:00     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Σάββατο 19/12/2015      17:15     ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Σάββατο 19/12/2015      19:30     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 20/12/2015       15:00     Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Κυριακή 20/12/2015       17:15     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Κυριακή 20/12/2015       17:15     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 20/12/2015       19:30     ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δευτέρα 21/12/2015      19:30     Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 

 

Send this to a friend