Αθήνα

12 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

H Κατερίνα Λιόλιου είναι ξανά ελεύθερη και ωραία – Χώρισε με τον Κεχαγιά του Big Brother

LIFESTYLE

Ελένη Μενεγάκη: Εντυπωσιακή με λευκό κοστούμι στο Εθνικό Θέατρο Πειραιά – «Δεν ήξερα πώς είναι να είσαι εκτός»

«Σε όσες δεν έχουν πάρει σοβαρά τι σημαίνει καρκίνος, να το κάνουν. Γυναίκες που ξέρω εγώ το αντιμετώπισαν, το νίκησαν. Τη μαστογραφία φέτος την έκανα ένα μήνα νωρίτερα», είπε η Ελένη Μενεγάκη κατά τη διάρκεια της φωταγώγησης του Εθνικού Θεάτρου Πειραιά.

Η Ελένη Μενεγάκη δήλωσε: «Το ευχαριστιέμαι στην εκπομπή, ίσως πιο πολύ από πριν. Δεν ήξερα πώς είναι να είσαι εκτός, έμεινα σπίτι μου, ξεκουράστηκα. Η επιστροφή μου στην τηλεόραση με κάνει και ευχαριστιέμαι την κάθε μέρα. Δεν είχα δει ποτέ την τηλεόραση με τα μάτια σας. Πιο χαλαρά αισθανόμουν στο πλατό, παρά να περπατήσω στο δρόμο. Δεν έχω κάνει κανένα σχέδιο, απολαμβάνω κάθε στιγμή».

Σε ερώτηση για τον σταθμό Alpha και στο ότι δεν κάλυψε το γεγονός, είπε «Σας ευχαριστώ, σας αγαπώ και απεχθάνομαι τις ίντριγκες» και… «έγινε Λούης».

Ροή Ειδήσεων

01/12/2021 | 21:32

Πάνος Βλάχος: Θέλω να μείνω μακριά από το μαδομ@@ι και τον διχασμό (vid)

01/12/2021 | 21:29

Κόνι Μεταξά: Ο Μάριος Καπότσης πήγε μαζί με τον Λευτέρη Πανταζή να της αγοράσουν δακτυλίδι

01/12/2021 | 21:19

Ελευθερία Ελευθερίου: Έχω γυναικολογικά προβλήματα μετά το Survivor, ορμονικά, πρηξίματα (vid)

01/12/2021 | 21:14

Άση Μπήλιου: Ποια ζώδια θα ευνοηθούν περισσότερο το 2022 – Βρείτε σε ποιο ζώδιο έχετε τον Κλήρο της τύχης

01/12/2021 | 21:07

Τάσος Χαλκιάς: Ο Θεός των χριστιανών δεν είναι κάλος, πιστεύω στη φιλοσοφία του Βούδα!

01/12/2021 | 20:55

Κορονοϊός – Πέλλα: Πέθανε 29χρονος ανεμβολίαστος-«Κόλλησε» τη μέρα που έκανε πρόταση γάμου στην αγαπημένη του

01/12/2021 | 20:31

Άργος: Θρίλερ με 57χρονη γυναίκα που έπεσε από μπαλκόνι και σκοτώθηκε μπροστά στα μάτια του συντρόφου της

01/12/2021 | 20:12

Η Γιάννα Αγγελοπούλου αποκαλύπτει: «Λοιπόν, έχω κάνει τα πάντα εκτός από λίφτινγκ»

01/12/2021 | 19:43

Θεσσαλονίκη: «Φως» στις συνθήκες θανάτου 25χρονου περιθαλπόμενου του Κέντρου Κοινωνικής Πρόνοιας

01/12/2021 | 19:30

Δύσκολες μέρες για τη Σίσσυ Χρηστίδου – Αποκορύφωμα η χθεσινή κρίση (ΕΙΚΟΝΑ)

01/12/2021 | 19:22

Το διακύβευμα της Κυριακής 5/12

01/12/2021 | 19:14

Η ατάκα της Καινούργιου από Μουτσινά: «Γιατί όταν χωρίζω δεν θέλει να με βλέπει κανείς από τους πρώην μου;» (vid)

01/12/2021 | 19:01

Αυτές είναι οι πλαστές ταυτότητες των 30.000 ευρώ: Ντοκουμέντο για το κύκλωμα με τις ελληνοποιήσεις

01/12/2021 | 18:58

Εξεμάνη με Πολάκη ο Μητσοτάκης! «Με αντιεμβολιαστές εγώ δεν συνομιλώ- Ανεβάστε τη μάσκα»

01/12/2021 | 18:50

Εισήγηση της Επιτροπής για χριστουγεννιάτικα πάρκα: Μόνο με εμβόλιο επισκέπτες και εργαζόμενοι
H Κατερίνα Λιόλιου είναι ξανά ελεύθερη και ωραία – Χώρισε με τον Κεχαγιά του Big Brother
GNTM: «Θα το κάνουμε τώρα; Δεν υπάρχει άλλη επιλογή!»-Φιλήθηκαν στο στόμα κλαίγοντας Όλγα και Στυλιανός (vid)
Η αντίδρασή του Σερβετάλη on camera που άφησε άφωνη την δημοσιογράφο- Της έδωσε μανταρίνι και ευχήθηκε καλή επιτυχία στον Κακλέα
Δύσκολες ώρες για την Καίτη Γκρέυ: Δεν της έχουν πει ότι πέθανε ο γιος της
GNTM: Έλουσαν με μέλι την Όλγα και εκείνη έγλειφε και τα δάχτυλά της! (ΒΙΝΤΕΟ)
Ο Πέτρος Συρίγος παντρεύτηκε και δεν κάλεσε κανέναν από τo «Πρωινό» του Ant1- Άφωνοι στην εκπομπή