Αθήνα

21 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»

LIFESTYLE

H Μελίνα Ασλανίδου έπεσε θύμα διαδικτυακής απάτης! «Κάποιος χρησιμοποιεί το όνομα μου»

Όλο και περισσότεροι επώνυμοι πέφτουν θύματα απάτης στο διαδίκτυο το τελευταίο διάστημα, με τελευταία την Μελίνα Ασλανίδου..

Η δημοφιλής τραγουδίστρια ενημέρωσε τους θαυμαστές της, μέσα από τον λογαριασμό της στο Facebook ότι έπεσε κι εκείνη θύμα, προειδοποιώντας τους να προσέχουν.

«Προσοχή, προσοχή! Καλήμερα παιδιά… Αυτό δεν ισχύει που λένε εδώ… Κάποιος χρησιμοποιεί το όνομα μου για να πουλήσει το προϊόν αυτό… χωρίς προϊόντα αδυνατίζεις αν θέλεις… Απευθυνθήκαμε στη Δίωξη σας το λέμε ενημερωτικά», έγραψε χαρακτηριστικά η Μελίνα Ασλανίδου στο Facebook.

Κάποιων τα ονόματα χρησιμοποιούνται για να διαφημιστούν προϊόντα αδυνατίσματος, όπως συνέβη και με την τραγουδίστρια Μελίνα Ασλανίδου. «Προσοχή, προσοχή! Καλήμερα παιδιά… Αυτό δεν ισχύει που λένε εδώ… Κάποιος χρησιμοποιεί το όνομα μου για να πουλήσει το προϊόν αυτό… χωρίς προϊόντα αδυνατίζεις αν θέλεις… Απευθυνθήκαμε στη Δίωξη, σας το λέμε ενημερωτικά», έγραψε χαρακτηριστικά η Μελίνα Ασλανίδου στα social media.

Η τραγουδίστρια έχει απευθυνθεί και στη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος για να διευθετήσουν το θέμα αυτό.

Ροή Ειδήσεων

26/09/2021 | 23:56

Γυναικοκτονία στη Ρόδο: «Ρε κάθαρμα, έχεις τόσες ώρες να πεις, ‘’τι πάω να κάνω;’’» – Τι λέει ο αδερφός της Δώρας

26/09/2021 | 23:41

«Κούπα» για 27η σερί σεζόν ο Παναθηναϊκός στο μπάσκετ– Πήρε και το Super Cup που τού έλειπε! (vid)

26/09/2021 | 23:34

Η 22χρονη που δουλεύει σε βενζινάδικο και πήγε να δοκιμάσει στο The Voice –Πως αντέδρασαν οι κριτές (ΒΙΝΤΕΟ)

26/09/2021 | 23:18

The Voice – Μουζουράκης σε Αργυρό: Δεν ξέρω τι ανωμαλίες κάνεις εσύ με την κοπέλα σου! (vid)

26/09/2021 | 23:07

«Έλληνας Αυτόχθονας Ιθαγενής» ζητάει 5,2 εκατ. ευρώ από αστυνομικό επειδή τού επέβαλε πρόστιμο για μη χρήση μάσκας!

26/09/2021 | 22:52

Γερμανικές εκλογές: Θρίλερ δίχως τέλος! Στο 1,5% το προβάδισμα για SPD – Tα σενάρια για την επόμενη μέρα

26/09/2021 | 22:34

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 2-0: Με σούπερ Μπίσεσβαρ ο «Δικέφαλος του Βορρά» πήρε το πρώτο ντέρμπι της σεζόν! (vids)

26/09/2021 | 22:27

Κούγιας για γυναικοκτονίες: Έχουμε 11 περιστατικά σε 11 εκατομμύρια ανθρώπους και θα αλλάξουμε το νόμο;

26/09/2021 | 22:04

Νέο τζακ ποτ στο Τζόκερ και τουλάχιστον 2,9 εκατ. ευρώ στην επόμενη κλήρωση-Οι αριθμοί που κληρώθηκαν την Κυριακή 26/09

26/09/2021 | 22:02

Ξέσπασμα Γ. Μακρή για Λιγνάδη! «Θα τον έσερνα για να τον φτύνει κάθε Έλληνας στο Σύνταγμα»

26/09/2021 | 21:52

Χανιά: Τροχαίο με δυο νεκρούς μετά από καραμπόλα 5 οχημάτων στον ΒΟΑΚ (ΕΙΚΟΝΕΣ)

26/09/2021 | 21:40

Δημοσκόπηση PULSE: Σχεδόν 2 εκατ. πολίτες δεν έχουν κάνει το εμβόλιο και μάλλον δεν θα το κάνουν!

26/09/2021 | 21:23

Γυναικοκτονία στη Ρόδο: «Ετεροχρονισμένη η συγγνώμη-Ήταν ενήμεροι για τις κακοποιητικές πράξεις του 40χρονου», λέει η οικογένεια της Δώρας

26/09/2021 | 21:03

SPD: «Έχουμε εντολή να κυβερνήσουμε και ο Όλαφ Σολτς να γίνει Καγκελάριος» – Κατήφεια στο CDU/CSU

26/09/2021 | 20:53

Πέθανε ο πρώην βουλευτής της ΝΔ Κώστας Καραμηνάς
Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»
J2US: Η Σάσα Σταμάτη τα «έσπασε» με το «Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο» – Έκανε άνω κάτω την επιτροπή (vid)
Σοκαρισμένος ο Γιάννης Μόρτζος για Φιλιππίδη: «Δεν μπορώ να πιστέψω ότι αυτός που είχε τα πάντα, έκανε τέτοια πράγματα»
J2US: Η Γαρμπή «τα έχωσε» στη Σάσα Σταμάτη για το «δεσποινίς» στη Δέσποινα Βανδή (ΕΙΚΟΝΑ)
Σάσα Σταμάτη: Η απάντησή της στα περί «δεσποινίδας» στην Καίτη Γαρμπή (vid)
J2US: Η Κατερίνα Στικούδη δεν άντεξε… και αποκάλυψε στον «αέρα» το φύλο του μωρού που περιμένει (vid)