Αθήνα

34 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του

LIFESTYLE

My Style Rocks: Οι κριτικές «λυγίζουν» την Κιάρα Μαρκέζη – «Δεν ξέρω ποια είμαι…» (vid)

Οι κατηγορίες σε βάρος της Κιάρα Μαρκέζη, ότι αντιγράφει τις στιλιστικές επιλογές της Ραμόνα Βλαντή, δεν έχουν τέλος, με τους κριτές...

Τα όσα, λοιπόν, συνέβησαν χθες δεν έμειναν εκεί, καθώς το συγκεκριμένο θέμα συζητήθηκε έντονα και στο σημερινό επεισόδιο, ειδικά από τις υπόλοιπες παίκτριες. Η Κιάρα δεν άντεξε και έβαλε τα κλάματα, με όσα είπαν οι άλλες κοπέλες για την ίδια.

«Καταλαβαίνω τι λένε, αλλά δεν υπάρχει κάποια αλήθεια σε αυτό. Την πρώτη εβδομάδα ναι, ήμουν διαφορετική, ήμουν πολύ απλή. Φοβήθηκα, δεν ήξερα τι θα αντιμετωπίσω, δεν είχα ιδέα. Προσπαθώ ακόμα να βρω εμένα, ακόμα προσπαθώ, δεν ξέρω ποια είμαι», είπε η Κιάρα Μαρκέζη.

«Γιατί δεν υπερασπίζεσαι τον εαυτό σου; Εγώ δηλαδή, αν μου πουν κάτι που δεν έχω κάνει, θα υπερασπιστώ τον εαυτό μου, θα μιλήσω, θα φωνάξω, θα ουρλιάξω, θα πω είστε άδικοι, με ζηλεύετε. Δεν μπορούμε να κοροϊδεύουμε ο ένας τον άλλον. Μέχρι να δω αυτό που πιστεύω από σένα, ο βαθμός μου θα είναι αυτός», είπε η Έλενα Χριστοπούλου και της έβαλε 1.

Ροή Ειδήσεων

19/09/2021 | 16:46

Οργή Μαργαρίτας Θεοδωράκη για δημοσίευμα: «Γιατί θέλουν να με ξεκάνουν; Για ποιον είναι το όφελος;» (ΕΙΚΟΝΑ)

19/09/2021 | 16:35

Αμαλιάδα: 63χρονη πήγε να ανάψει το καντήλι του πεθερού της, κατέρρευσε και πέθανε στο Νεκροταφείο

19/09/2021 | 16:23

Συγκίνησε ο ηλικιωμένος λουόμενος που πρόσφερε ένα λουλούδι σε ρεπόρτερ του ΑΝΤ1 στην παραλία (vid)

19/09/2021 | 16:14

Πάτρα: Σε κρίσιμη κατάσταση στη ΜΕΘ το 6χρονο παιδί που τραυματίστηκε – «Ήταν η κακιά στιγμή» λένε μάρτυρες (vid)

19/09/2021 | 16:11

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκάλυψε όσα ειπώθηκαν στο διάλειμμα της πολυσυζητημένης συνέντευξης με την Κωνσταντινίδου (vid)

19/09/2021 | 15:58

Κυπαρισσία: «Την κυνηγούσε με ένα μαχαίρι» – Σοκάρουν οι νέες αποκαλύψεις για το έγκλημα

19/09/2021 | 15:55

Τι απάντησε ο Τσίπρας στην ερώτηση του TheCaller για τις εσωκομματικές διαδικασίες του ΚΙΝΑΛ και την προοδευτική διακυβέρνηση (vid)

19/09/2021 | 15:44

Άφωνη η Ναταλία Γερμανού με τις δηλώσεις της Μαρίας Ιωαννίδου – «Είναι δύσκολη η θέση μου…»

19/09/2021 | 15:00

Βαλάντης: Τι απαντά στις φήμες περί σχέσης του με την Πόπη Μαλλιωτάκη (vid)

19/09/2021 | 14:18

Σταμάτης Μαλέλης: «Ήταν ρατσιστική η κίνηση του Μπογδάνου – Θύμωσα πολύ»

19/09/2021 | 14:01

Πέθανε ο θρυλικός γκολτζής Τζίμι Γκριβς

19/09/2021 | 13:50

Σάκης Τανιμανίδης: Το τρυφερό βίντεο με τις κόρες του για την κυριακάτικη καλημέρα (vid)

19/09/2021 | 13:49

Πάτρα: Σοβαρός τραυματισμός παιδιού από ατύχημα σε αγώνα καρτ – Μπήκε σε ΜΕΘ αφού παρασύρθηκε από μονοθέσιο

19/09/2021 | 13:35

Πασχάλης Τσαρούχας: «Όποιος υπερασπίζεται κατηγορούμενο θα τον κρεμάμε στα μανταλάκια»

19/09/2021 | 13:28

Θρίλερ με την εξαφάνιση ηλικιωμένης στην Κέρκυρα – Οι φόβοι για έγκλημα και η έκκληση του αδελφού της
Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του
Game Of Chefs – Βανέσα Βενέτη: «Δεν μπορώ να δω την κόρη μου επειδή είμαι τρανς»
Τι απαντά η Δέσποινα Βανδή μετά τις φήμες που τη θέλουν σε σχέση (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση – Στο πλευρό του η Έλενα Μαστραγγελή
Μέμος Μπεγνής για Κωνσταντινίδου: «Αν εμένα μου αρέσουν τα παιδάκια είναι πάθος και είναι εντάξει;»
«Μου λείπεις, με ακούς;» – «Λύγισε» η Φουρέιρα στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip (vid)