Ναταλία Γερμανού για Μέγκι Ντρίο: «Για τον Χριστό και την Παναγία δηλαδή! Κάπου έλεος» - TheCaller

Αθήνα

34 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Εγκατέλειψαν πτώμα Κινέζου έξω από το «Ερρίκος Ντυνάν» στους Αμπελοκήπους

LIFESTYLE

Ναταλία Γερμανού για Μέγκι Ντρίο: «Για τον Χριστό και την Παναγία δηλαδή! Κάπου έλεος»

«Λες το ένα χειρότερο πράγμα πίσω από το άλλο», είπε φανερά εκνευρισμένη η παρουσιάστρια.

Με αφορμή τις πρόσφατες δηλώσεις που έκανε η Μέγκι Ντρίο για την Παρασκευή του GNTM και την Ισμήνη Παπαβλασοπούλου, η Ναταλία Γερμανού ξέσπασε στον αέρα του Καλύτερα δε γίνεται.

«Η Μέγκι Ντρίο είχε βγει σε μια εκπομπή και είχε πει «Η Ναταλία Γερμανού με μισεί». Μα δεν έχω κάτι μαζί σου ρε κορίτσι μου και να θέλω να πω μια καλή κουβέντα δεν με βοηθάς. Λες το ένα χειρότερο πράγμα πίσω από το άλλο! Είναι δυνατόν να βγαίνεις και να λες ότι κάποιες κοπέλες του GNTM ήθελαν να γίνουν σερβιτόρες; Για την Παρασκευή; ντροπή κάπου! Λογαριασμό θα σου δώσει η κοπέλα πώς θέλει να βγάλει το ψωμί της; Για τον Χριστό και την Παναγία δηλαδή! Κάπου έλεος!», είπε ιδιαίτερα ενοχλημένη η παρουσιάστρια.

«Δεν την γνωρίζω, δεν θα το συνεχίσω άλλο», κατέληξε η Ναταλία Γερμανού.

Ροή Ειδήσεων

03/08/2021 | 08:25

Σεισμός στην Τήλο

03/08/2021 | 08:16

Πέτρος Φιλιππίδης: Θα έχει και «παρέα» – Ένα κρεβάτι τον χωρίζει από τον Δημήτρη Λιγνάδη (ΒΙΝΤΕΟ)

03/08/2021 | 07:53

Πυρκαγιά σε Ρόδο – Φθιώτιδα και Μεσσηνία: Μάχη με τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

03/08/2021 | 07:40

Ζώδια: Οι αστρολογικές προβλέψεις για σήμερα Τρίτη 3 Αυγούστου 2021

03/08/2021 | 07:32

Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα Τρίτη 3 Αυγούστου

03/08/2021 | 07:24

ΕΟΔΥ: Πού θα γίνονται σήμερα δωρεάν rapid τεστ

03/08/2021 | 07:13

Καιρός: Ιστορικός καύσωνας σαρώνει την Ελλάδα – Στους 45 βαθμούς η θερμοκρασία (ΒΙΝΤΕΟ)

03/08/2021 | 07:04

Επιχείρηση “Ελευθερία”: Ανεβάζει στροφές μετά το Δεκαπενταύγουστο – Τι θα γίνει με την τρίτη δόση

02/08/2021 | 23:59

Θοδωρής Ιακωβίδης: Υποδοχή Χρυσού Ολυμπιονίκη στον αθλητή που συγκλόνισε τους πάντες! (vid)

02/08/2021 | 23:43

«Η θερμοκρασία στην Αττική θα φτάσει τους 45 βαθμούς», προειδοποιεί ο Αρναούτογλου – Πότε υποχωρεί ο καύσωνας

02/08/2021 | 23:32

Λαμία: Τον έθαψαν με τραγούδι και κλαρίνο – Τσαμπά, Γρίβα και Κοκκώνης αποχαιρέτησαν τον Βαγγέλη Τεμπέλη (vid)

02/08/2021 | 23:21

Αντετοκούνμπο: Παράκληση για μάσκες στο ραντεβού της Τρίτης, στα Σεπόλια!

02/08/2021 | 23:02

Φωτιά στη Ρόδο: Εγκλωβισμένοι πυροσβέστες σώθηκαν την τελευταία στιγμή – Μάχη με τις αναζωπυρώσεις

02/08/2021 | 22:45

Έκλεισε λόγω καύσωνα για 3 μέρες το εμβολιαστικό κέντρο στο Ελληνικό – Στον Προμηθέα τα ραντεβού (vid)

02/08/2021 | 22:32

Κρήτη: Εντοπίστηκε η ανήλικη 16χρονη που αγνοούταν – Τσακώθηκε με την οικογένειά της και εξαφανίστηκε
Ιωάννα Μαλέσκου: Ανέβηκε η «λάθος» φωτογραφία που αποκαλύπτει «πολλά»
Ζέτα Μακρυπούλια – Μιχάλης Χατζηγιάννης: Χώρισε το αγαπημένο ζευγάρι μετά από 12 χρόνια
Ρένος Χαραλαμπίδης: Ξέσπασε κατά του Πέτρου Φιλιππίδη – «…καλώς τον ηλίθιο – Καβάλησαν το καλάμι»
Η Αννα Μαρία Βέλλη ολόγυμνη στη Μάνη – Οι πόζες που «έριξαν» το Instagram
Πέτρος Φιλιππίδης: Με Λιγνάδη στον ίδιο θάλαμο των φυλακών – Τι είπε στον διευθυντή
Ιωάννα Τούνη: «Χαμός» με την ανάρτηση της για τις κλειστές ταβέρνες εν μέσω καύσωνα