Αθήνα

33 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του

LIFESTYLE

Ψυχούλη: Ψωνίζω ρούχα από τα κινέζικα με 2 ευρώ- Ο γιος μου δεν μου λείπει, πρέπει να φεύγουν τα παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και την Ελένη Μουστάκη μίλησε η Ελένη Ψυχούλη, η οποία αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην εκπομπή που έκανε στον ΣΚΑΙ.

Δείτε επίσης

«Tο μόνο που θα άλλαζα θα ήταν οι μάταιες καθυστερήσεις…» Η Ελένη Ψυχούλη γράφει γράμμα στον 18χρονο εαυτό της
«Είναι ένα “κουλό” πιάτο»: Η …ιδιαίτερη κριτική της Ελένης Ψυχούλη σε διαγωνιζόμενο του MasterChef (ΒΙΝΤΕΟ)

«Αυτό είναι από τα πιο άχρωμα σπίτια που έχω κάνει γιατί πρωταγωνιστής είναι η θέα. Στην οικογένειά μου ήταν όλοι ζωγράφοι, εγώ κεντάω. Το μπάνιο θυμίζει λίγο κλαμπ, το παρελθόν μου, αλλά σε μπάνιο μόνο. Η εκπομπή που έκανα στον ΣΚΑΙ κόπηκε στη μέση», είπε αρχικά η Ελένη Ψυχούλη.

Η Ελένη Ψυχούλη ανέφερε στην συνέχεια: «Ο γιος μου μένει στην Αθήνα. Δεν μου λείπει, πρέπει να φεύγουν τα παιδιά. Η κρίση και ο κορονοϊος μας διέλυσαν. Πρέπει να κυνηγήσουμε αυτά που θέλουμε. Δεν είμαι σεφ. Είμαι μαμά, μαγείρισσα και δημοσιογράφος».

«Ρούχα ψωνίζω από τα κινέζικα και από τα μαγαζιά που έχουν τα ρούχα δύο ευρώ. Στην τελευταία μου εκπομπή δεν είχα μακιγιέζ και στην ηλικία μου αυτό ξέρεις τι σημαίνει, βαφόμουν μόνη μου. Είμαι 58 ετών», δήλωσε ακόμη η Ελένη Ψυχούλη.

Δείτε όλα όσα είπε η Ελένη Ψυχούλη στο σχετικό βίντεο:

Ροή Ειδήσεων

19/09/2021 | 17:13

Κίνημα αποκατάστασης του efood από εργαζομένους της! «Μακάρι όλοι οι εργοδότες να ήταν σαν της efood»

19/09/2021 | 17:10

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Παντρεύεται με τον Βασίλη Σταθοκωστόπουλο; (vid)

19/09/2021 | 16:46

Οργή Μαργαρίτας Θεοδωράκη για δημοσίευμα: «Γιατί θέλουν να με ξεκάνουν; Για ποιον είναι το όφελος;» (ΕΙΚΟΝΑ)

19/09/2021 | 16:35

Αμαλιάδα: 63χρονη πήγε να ανάψει το καντήλι του πεθερού της, κατέρρευσε και πέθανε στο Νεκροταφείο

19/09/2021 | 16:23

Συγκίνησε ο ηλικιωμένος λουόμενος που πρόσφερε ένα λουλούδι σε ρεπόρτερ του ΑΝΤ1 στην παραλία (vid)

19/09/2021 | 16:14

Πάτρα: Σε κρίσιμη κατάσταση στη ΜΕΘ το 6χρονο παιδί που τραυματίστηκε – «Ήταν η κακιά στιγμή» λένε μάρτυρες (vid)

19/09/2021 | 16:11

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκάλυψε όσα ειπώθηκαν στο διάλειμμα της πολυσυζητημένης συνέντευξης με την Κωνσταντινίδου (vid)

19/09/2021 | 15:58

Κυπαρισσία: «Την κυνηγούσε με ένα μαχαίρι» – Σοκάρουν οι νέες αποκαλύψεις για το έγκλημα

19/09/2021 | 15:55

Τι απάντησε ο Τσίπρας στην ερώτηση του TheCaller για τις εσωκομματικές διαδικασίες του ΚΙΝΑΛ και την προοδευτική διακυβέρνηση (vid)

19/09/2021 | 15:44

Άφωνη η Ναταλία Γερμανού με τις δηλώσεις της Μαρίας Ιωαννίδου – «Είναι δύσκολη η θέση μου…»

19/09/2021 | 15:00

Βαλάντης: Τι απαντά στις φήμες περί σχέσης του με την Πόπη Μαλλιωτάκη (vid)

19/09/2021 | 14:18

Σταμάτης Μαλέλης: «Ήταν ρατσιστική η κίνηση του Μπογδάνου – Θύμωσα πολύ»

19/09/2021 | 14:01

Πέθανε ο θρυλικός γκολτζής Τζίμι Γκριβς

19/09/2021 | 13:50

Σάκης Τανιμανίδης: Το τρυφερό βίντεο με τις κόρες του για την κυριακάτικη καλημέρα (vid)

19/09/2021 | 13:49

Πάτρα: Σοβαρός τραυματισμός παιδιού από ατύχημα σε αγώνα καρτ – Μπήκε σε ΜΕΘ αφού παρασύρθηκε από μονοθέσιο
Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του
Τι απαντά η Δέσποινα Βανδή μετά τις φήμες που τη θέλουν σε σχέση (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Game Of Chefs – Βανέσα Βενέτη: «Δεν μπορώ να δω την κόρη μου επειδή είμαι τρανς»
Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση – Στο πλευρό του η Έλενα Μαστραγγελή
Μέμος Μπεγνής για Κωνσταντινίδου: «Αν εμένα μου αρέσουν τα παιδάκια είναι πάθος και είναι εντάξει;»
«Μου λείπεις, με ακούς;» – «Λύγισε» η Φουρέιρα στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip (vid)